מוהל מומלץ

בחירת האיש הנכון לביצוע ברית המילה היא משימה לא פשוטה ולכן הכנו לכם מספר עצות שיעזרו לכם להחליט, עם איזה מוהל תרצו שתינוקכם יעבור את התהליך.

  1. החליטו מהי ההכשרה שחשוב לכם שתהיה למוהל- במידה ובחרתם בברית מילה שתתבצע על ידי מוהל רופא מומלץ שתדעו שאתם לא לבד. מוהל רפואי הפך למבוקש בשנים האחרונות, בשל העלאת המודעות לכל ההיבטים הרפואיים הקשורים בברית וחשיבותם
  2. חפשו אותו בגוגל- כיום כל בעל מקצוע המכבד את עצמו, מנהל אתר משלו. לעיתים תוכלו למצוא, נוסף על מידע והסברים כתובים בנושא המילה, אפילו סרטונים שצולמו בזמן אירועי ברית. צפייה בווידאו של המוהל המבצע טקס בית מילה, מסייעת להרגעת ההורה המבולבל, בייחוד כשמדובר בילד ראשון.
  3. שאלו כל מה שעולה דעתכם- מוהל רופא מומלץ שייתן תשובות משביעות רצון לכל שאלה, בין אם תהיה בנוגע לחוקי ההלכה בענייני ברית מילה, ובין אם בהיבט הרפואי של הברית.
  4. אם טקס ברית מילה הנערך באולם לעיני מוזמנים רבים חשוב לכם- ערכו אותו כך. אם האינטימיות שבטקס חשובה יותר, בדקו אפשרות לערוך את הברית בתוך הבית עם קהל מצומצם מחוג המשפחה הקרובה בלבד. כאשר אתם תהיו רגועים- גם התינוק יישאר שליו, והברית תעבור בקלות.

מוהל מומלץ עבורכם

אליעזר שוחט הינו מוהל רפואי בכיר בעל המלצות חמות. כמוהל רופא הוא בעל ניסיון של שנים רבות בביצוע ברית מילה, הן בתינוקות והן בבוגרים לא-נימולים בבתי חולים. יתרונו הוא בכך שייתן מרגוע לתינוק הנימול באמצעות אלחוש מקומי על ידי ספריי מיוחד וללא כאב, ואף להוריו, שיקבלו ממנו הדרכה מפורטת. מומלץ לבקר באתר על מנת ליצור קשר עם מוהל רופא מומלץ כמו אליעזר שוחט, וכן להתרשם ממכתבי התודה הרבים שקיבל מהורים, המעידים על יכולותיו, רגישותו ומקצועיותו.

Call Now Button דילוג לתוכן