מוהל רפואי מומלץ

מוהל רפואי מומלץ
כשמצטרף תינוק חדש למשפחה, ולא משנה אם זה הילד הראשון או השלישי שלכם- ברגע שמדובר בבן זכר- מתחילים החששות להגיע בשל ברית המילה המתקרבת.
ביצוע המילה על ידי מוהל רפואי יאפשר לכם לדעת שהתינוק יעבור את ההליך על ידי אדם בעל בקיאות בכל הנוגע לאנטומיה של התינוק ולכל ההשלכות הרפואיות של המילה. בבואכם לבחור מוהל רפואי מומלץ שתשימו דגש על מספר עניינים הנוגעים לעריכת הטקס.

בודקים- באיזו דרך מאלחש המוהל את אזור הברית
הליך המילה עלול לכאוב לתינוק, ואפשר להקל עליו בדרכים שונות. כאשר אתם מבררים לגבי מוהלים, כדאי לבדוק באיזו דרך מקל המוהל על כאבי הנימול.
המוהל הרפואי אליעזר שוחט, מאלחש את אזור הברית באמצעות ספריי וללא זריקות, וכך התינוק אינו סובל מהאלחוש, והחיתוך מתבצע ללא כאבים מיותרים.
 
ביקורת רפואית
מוהל רפואי מומלץ הוא כזה שיהווה מקור מידע מוסמך להורים המבולבלים. אליעזר שוחט ייתן לכם טיפים לטיפול בנימול, גם בשיחות שיערוך עמכם לפני הטקס וגם באמצעות דף הוראות, שיישאר בידיכם ויאפשר לכם להביט בו ולקבל מידע.
בנוסף לכך שוחט יבדוק את התינוק לאחר ביצוע הברית- הידע הרפואי שלו ייתן לכם שקט שהברית בוצעה כהלכה מכל הבחינות- גם הדתית וגם הרפואית.
 
אין כמו המלצות
גם אם המוהלים שעמם שוחחתם בטלפון נשמעו לכם אדיבים, מקצועיים ואמינים- אין כמו המלצות ממקור ראשון, של הורים שבחרו במוהל עבור טקס ברית המילה של בנם והיו מרוצים. באתר של המוהל אליעזר שוחט תוכלו לקרוא על משפחות רבות, שמלו אצלו גם יותר מילד אחד באותה משפחה. צרו קשר בהקדם על מנת להבטיח כי בנכם ייכנס בבריתו של אברהם אבינו על ידי מוהל רפואי מומלץ שייתן לכם ולבנכם הטרי תחושה של ביטחון ושלווה.
דילוג לתוכן