רופא מוהל

ברית המילה היא ללא ספק אחד הטקסים המרגשים ביותר עבור הורים טריים לתינוק זכר.
הילד הרך עובר למעשה גם טקס דתי וגם הליך ניתוחי בעצם, וזה עלול לגרום לדאגה רבה בקרב ההורים המודאגים.
כאשר הברית מתבצעת על ידי רופא מוהל החששות מתפוגגים, כיוון שההליך נעשה בידי אדם מיומן, שיודע בדיוק מה קורה בגוף התינוק בזמן ברית המילה, ועונה על כל צורך רפואי באשר הוא.

כיצד הפכו הרופאים המוהלים לפופולריים

על פי פסוק מספר בראשית, "ונמלתם את בשר ערלתכם, והיה לאות ברית ביני וביניכם, ובן שמונת ימים ימול לכם כל זכר".
ברית המילה הינה מצווה המתבצעת מזה אלפי שנים. גם בקרב הציבור החילוני, אשר אינו שומר מצוות- מדובר על נורמה חברתית אשר נדירים המקרים בהם מוותרים עליה.
עם השנים המודעות ליתרונות הרפואיים של ביצוע הברית- כמו למשל הפחתת הסיכון לחלות בדלקות וזיהומים- עלתה, ועמה גם הצורך במידע כללי אודות ההיבטים הפיזיים של הטקס. כיוון שכיום רבים מהאנשים אשר מלים את בניהם, רואים בברית מעשה כירורגי לכל דבר, גם רופא מוהל הפך לאדם המועדף לביצוע הברית, יותר מאשר מוהל מסורתי שהוכשר רק על ידי הרבנות הראשית.

כיצד בוחרים רופא מוהל

מומלץ לוודא כי לכל שאלותיכם- תינתן תשובה.
אליעזר שוחט הוא מוהל רפואי בכיר, בעל ידע נרחב הן בהלכה והן ברפואה, ויוכל להרגיע אתכם מכל הבחינות, ולהעניק לכם הדרכה מפורטת, בעל פה ובכתב, לגבי הטיפול המיוחד שיש להעניק לתינוק שזה עתה נימול.
כבן למשפחה בת תשעה דורות של מוהלים, אליעזר מציע שירות של רופא מוהל המבטיח שהתינוק הקטן יקבל את הטיפול הטוב ביותר לפני, במהלך ולאחר ברית המילה, וייכנס לבריתו של אברהם אבינו בשמחה.
צרו קשר בהקדם, להבטחת ביצוע הברית בידי מוהל מקצועי ומיומן.

Call Now Button דילוג לתוכן