מוהל רפואי מקצועי - ברית רפואית כירורגית

מדוע בכלל למול?
ראשית, מצוה זו מופיע כמה פעמים בתורה, "וביום השמיני ימול בשר ערלתו" בספר ויקרא פרק י'ב.
מיהו תינוק הכשיר לברית?
הדבר תלוי בארבעה פרמטרים: הגיל העוברי, המשקל, ערך הבילירובין, איבר תקין.
באיזה יום תיערך המילה?
ביום השמיני ללידתו. כשאנו מונים את יום הלידה ואת יום הברית.
מה קורה לאחר ברית המילה?
לאחר הברית, נערכת בדיקה נוספת ולהורים נמסרות הוראות טיפול.

דור תשיעי למשפחת מוהלים

גם את בנינו/נכדינו מל אליעזר שוחט. רשימת סבים והורים ממליצים

שוחט אליעזר הינו מוהל מועדף, יעידו על כך עשרות אלפי לקוחותיו המרוצים בארץ ובעולם וביניהם גם אנשי שם מתחומי הרפואה והרבנות שבחרו בו כמוהל עבור צאצאיהם. להלן הצצה חלקית לרשימת הממליצים:

דור תשיעי למשפחת מוהלים, בנו של המוהל, הרב שמעון ז"ל. ניסיון של עשרות אלפי בריתות בארץ ובחו"ל. ברית רפואית בתמונה למעלה משפחה אשר עשיתי ברית מילה לכל בניהם עד כה, כן ירבו… וכך גם משפחות רבות חוזרות ומבקשות את שירותי עם כל בן שנולד. ילדכם בידיים בטוחות, סבלניות ומיומנות.

מדוע בכלל למול?

אליעזר שוחט מבצע ברית רפואית, ברית מילה כירורגית מקצועית באלחוש מקומי, על פי ההלכה וסטנדרטים רפואיים גבוהים, בתנאים סטריליים מחמירים, בשקיפות מלאה לעיני ההורים. ברית מילה הוא אירוע משמח, אך גם מלווה בחששות עבור ההורים הטריים. ברית המילה שמתבצעת על ידי המוהל אליעזר שוחט הינה מהירה וחלקה, ללא בכי וכאבים, תוך שיתוף מלא של ההורים, הרבה תמיכה וסבלנות.

ברית המילה יכולה להתבצע באולם אירועים, בבית הכנסת, בבית המשפחה, אך ניתן גם בקליניקה הפרטית של המוהל שוחט, הנמצאת במרפאת המומחים שבבניין מדיקל סנטר ברחוב הברזל 15, רמת החייל תל אביב – בסטנדרט של 5 כוכבים.

דילוג לתוכן