הורים ממליצים

לשוחט, שלומות! אנחנו נפגשים בביתי בבריתות של נכדי וטרם יצא לי לשתף אותך במשמעות של המפגש אתך, עבורינו הסבתות/ הסבאים. מעבר לשמחה הכרוכה בהולדת הנכד-קיימת חרדה גבוהה מהברית, מחשש להכאיב ליילוד ומתוצאות הברית (הרי אין ביטוח שזה תמיד יצליח). אך כשאתה מגיע הכל נרגע!! יש בך איכותיות מקצועיות ואישיות שתורמות לאוןירה ואקלים ידידותי ומשפחתי, ביום שישי האחרון- נהניתי מנועם ההליכות שלך, ההתייחסות האישית לאורחים והקסם האישי ובמקביל התחושה שבעניינים שולט מקצוען. בעת ביצוע ברית המילה יש בך רגישות גבוהה לילד, להורים המרוגשים ולסבתות עם הלחלוחית בעיניים והכל מתבצע בזריזות, במיומנות גבוהה ובהומור. אגב, אצל נכדי הביצוע מושלם. תבוא על הברכה ומאתנו: תודה גדולה והוקרה.

ממליצים בחום על אליעזר שוחט! מוהל מעולה, מקצועי יחס מצויין ונעים תמיד עם חיוך והומור, זכינו, ואליעזר מל את שלושת בנינו. מבטיחים להזמין אותו לבריתה תודה רבה אליעזר!!! "

לכבוד מר אליעזר שוחט, מוהל מומחה דור 9, ברצוננו להודות לך על טקס ברית המילה המיוחד שערכת בתאריך 30.10.2015 לבננו דן אראמי, ניחנתה בנפש ייחודית  והשרתה במהלך הטקס ענוה צניעות וקדושה, ידך ניחונו במקצועיות רבת שנים ללא עוררין ואנו יכולים להעיד זאת על בננו, במהלך הטקס ולאחריו, הנעמת את כל חששותי שלפני הטקס במקצועיות ובשלווה תוך כדי אהבה וחיבור הקהל, לא עזבתינו גם לאחר הטקס. התקשרת מספר פעמים על מנת לוודא ממני ומאשתי שהכל תקין ולהסביר את כל השלבים שלאחר המילה. אנו רוחשים לך כבוד רב ואהבה רבה על מקצועיותך הייחודית רבת השנים אשר מתבטאת בעבודתך, בֵּדְחִילוּ וּרְחִימוּ."

על אליעזר שוחט קיבלנו המלצות מחברים. מאז הוא ערך את טקס הברית של שלושת בניי ושניים מאחייניי ומקווים עוד להמשך… אליעזר הינו אדם מיוחד, מלבד השקט הנפשי והביטחון שהוא מעניק להורים לפני הטקס במהלכו ולאחריו, הוא עושה את הכל בהומור ושמחה. ידיים מקצועיות ומבורכות כמו של אליעזר זו מתנה משמיים. התינוק שעובר את הברית "יכול ללכת לגן כבר למחרת…" כמו שהוא אומר! שיהיה רק בשמחות והבטחנו לו שנזמין גם למסיבה של הבנות "

המוהל אליעזר שוחט מל עד כה את כל נכדי (הזכרים…) ומי ייתן ונרבה בעתיד בשיתוף הפעולה. אנחנו נדאג שיהיו נכדים ואליעזר ידאג להכנסתם בבריתו של אברהם אבינו. הנסיון מלמד על מוהל מקצועי, איש מקסים, והתוצאות בשטח נראות טוב מאוד… איש דייקן מבחינת התייצבות בזמן, נעים הליכות, משרה אווירה שמחה ומעל הכל בטחון שנחוץ מאוד בעת כזו, בכל זאת מופקד בידיו נכס יקר וחשוב. ממליץ בחום!! "

הזמנו את המוהל אליעזר שוחט בעקבות ברית של קרוב משפחה. קיבלנו הדרכה (וגם הרגעה) בנועם ובסבלנות, המוהל היה קשוב ואמפטי וזמין לכל שאלה, לפני  ואחרי הברית. ממליצים בחום!! "

הגענו לאליעזר שוחט דרך המלצה של חבר. אליעזר ביצע את הברית לשני בנינו (תאומים), בצורה המקצועית האחראית והאכפתית ביותר ! הנחה אותנו מה לעשות לפני הברית, במהלך הברית ואחרי, ונתן דף הנחיות מפורט ומדוייק. לאחר הברית התקשר כמספר פעמים כדי לשאול לשלום הילדים ולהנחות מה לעשות, היה זמין לכל שאלה או תהייה בכל שעה ביום ! "

הגענו לאליעזר דרך המלצות חמות מחברים רבים. אליעזר השרה עלינו רוגע ובטחון מל את בננו במקצועיות מרשימה. הוא היה זמין עבורנו לכל שאלה או בקשה והיה בקשר עמנו שבועות לאחר הברית, לראות שהכל בסדר. ממליצה בחום למי שרוצה ברית בראש שקט ובטוח. "

גם את בננו מל אליעזר שוחט, היינו מאוד מרוצים מהזריזות ומהמקצועיות בעבודתו. "

ארבעת האחים היו נימוליי

מוהל כירורגי בקליניקה

פנינה רוזנבלום

עורך טקס ברית

שני הלפידים

מוהל מפורסם ומנוסה
דילוג לתוכן