מוהלים מומלצים

המוהל הוא האדם שמבצע את מצוות המילה בתינוק יהודי בן שמונה ימים. מטרתו של הטקס היא הכנסת התינוק הרך בבריתו של אברהם אבינו. להליך עצמו יש משמעויות גופניות רבות- לכן כדאי לבחור בקפידה את המוהל שיבצע את הברית של בנכם, ולוודא שהוא בקיא בכל ההיבטים הרפואיים של הטקס הדתי הזה.

מהי המילה

ברית המילה איננה רק הסרת העורלה, מהותה היא הקזת דם, ולכן גם במקרים של תינוקות הנולדים נימולים מבחינה גופנית (מצב נדיר שבו תינוק נולד ללא עורלה), תבוצע אצלם הקזת דם, וזאת כדי שייחשבו כנימולים לפי ההלכה. אם אתם מתלבטים בין מוהלים- העדיפו מראש מוהל רופא, שיידע לתת מענה הן בנוגע לשאלות הלכתיות, וכמובן בכל הקשור לגוף התינוק שלמעשה, נעשה בו ניתוח לכל דבר. אליעזר שוחט הוא מוהל רפואי שהידע שלו בדת וברפואה, כמו גם ניסיונו העשיר (עשרות אלפי בריתות עד היום!), מבטיח לתינוקכם את הטיפול העדין והרגיש ביותר בטקס ברית המילה, שתיערך במינימום כאב וזאת באמצעות אלחוש ספריי מיוחד.

מי יכול להיות מוהל

כיום בישראל פועלים מוהלים רבים, שחלקם אינם מוכשרים באופן רשמי. חשוב לוודא שכאשר נולד בן זכר ועורכים לו ברית מילה- ההליך יבוצע בדרך הטובה ביותר. מוהל טוב יבצע את הברית ברגישות ובמקצועיות, ישרה רוגע על התינוק וחשוב לא פחות- גם על הוריו. אליעזר שוחט הוא מוהל רפואי בעל ניסיון של שנים, בן למשפחה של מוהלים מזה מספר דורות. מומלץ ליצור קשר מיד לאחר הלידה, כדי להבטיח את הטיפול הטוב ביותר עבור בנכם הקטן.

Call Now Button דילוג לתוכן