מוהלים מומלצים - בחירת מוהל מומלץ

המוהל הוא האדם שמבצע את מצוות המילה בתינוק יהודי בן שמונה ימים.

מטרתו של הטקס היא הכנסת התינוק הרך בבריתו של אברהם אבינו.

להליך עצמו יש משמעויות גופניות רבות – לכן כדאי לבחור בקפידה את המוהל שיבצע את הברית של בנכם, ולוודא שהוא בקיא בכל ההיבטים הרפואיים של הטקס הדתי הזה.

מהי המילה

ברית המילה איננה רק הסרת העורלה, מהותה היא הקזת דם, ולכן גם במקרים של תינוקות הנולדים נימולים מבחינה גופנית (מצב נדיר שבו תינוק נולד ללא עורלה), תבוצע אצלם הקזת דם, וזאת כדי שייחשבו כנימולים לפי ההלכה. אם אתם מתלבטים בין מוהלים- העדיפו מראש מוהל רפואי, שיידע לתת מענה הן בנוגע לשאלות הלכתיות, וכמובן בכל הקשור לגוף התינוק שלמעשה, נעשה בו ניתוח לכל דבר. אליעזר שוחט הוא מוהל רפואי שהידע שלו בדת וברפואה, כמו גם ניסיונו העשיר (עשרות אלפי בריתות עד היום!), מבטיח לתינוקכם את הטיפול העדין והרגיש ביותר בטקס ברית המילה, שתיערך במינימום כאב וזאת באמצעות אלחוש ספריי מיוחד.

מוהל מומלץ – מי יכול להיות מוהל

כיום בישראל פועלים מוהלים רבים, שחלקם אינם מוכשרים באופן רשמי.

חשוב לוודא שכאשר נולד בן זכר ועורכים לו ברית מילה- ההליך יבוצע בדרך הטובה ביותר. מוהל טוב יבצע את הברית ברגישות ובמקצועיות, ישרה רוגע על התינוק וחשוב לא פחות- גם על הוריו. אליעזר שוחט הוא מוהל רפואי בעל ניסיון של שנים, בן למשפחה של מוהלים מזה מספר דורות. מומלץ ליצור קשר מיד לאחר הלידה, כדי להבטיח את הטיפול הטוב ביותר עבור בנכם הקטן.

 

בחירת המוהל המומלץ

בחירת האיש הנכון לביצוע ברית המילה היא משימה לא פשוטה ולכן הכנו לכם מספר עצות שיעזרו לכם להחליט, עם איזה מוהל תרצו שתינוקכם יעבור את התהליך.

החליטו מהי ההכשרה שחשוב לכם שתהיה למוהל- במידה ובחרתם בברית מילה שתתבצע על ידי מוהל רפואי מומלץ שתדעו שאתם לא לבד. מוהל רפואי הפך למבוקש בשנים האחרונות, בשל העלאת המודעות לכל ההיבטים הרפואיים הקשורים בברית וחשיבותם.

חפשו אותו בגוגל- כיום כל בעל מקצוע המכבד את עצמו, מנהל אתר משלו.

לעיתים תוכלו למצוא, נוסף על מידע והסברים כתובים בנושא המילה, אפילו סרטונים שצולמו בזמן אירועי ברית. צפייה בווידאו של המוהל המבצע טקס בית מילה, מסייעת להרגעת ההורה המבולבל, בייחוד כשמדובר בילד ראשון.

שאלו כל מה שעולה דעתכם – מוהל רפואי מומלץ שייתן תשובות משביעות רצון לכל שאלה, בין אם תהיה בנוגע לחוקי ההלכה בענייני ברית מילה, ובין אם בהיבט הרפואי של הברית.

אם טקס ברית מילה הנערך באולם לעיני מוזמנים רבים חשוב לכם- ערכו אותו כך. אם האינטימיות שבטקס חשובה יותר, בדקו אפשרות לערוך את הברית בתוך הבית עם קהל מצומצם מחוג המשפחה הקרובה בלבד. כאשר אתם תהיו רגועים- גם התינוק יישאר שליו, והברית תעבור בקלות.

 

מוהל מומלץ עבורכם

אליעזר שוחט הינו מוהל רפואי בכיר בעל המלצות חמות.

כמוהל רפואי הוא בעל ניסיון של שנים רבות בביצוע ברית מילה, הן בתינוקות והן בבוגרים לא-נימולים בבתי חולים.

יתרונו הוא בכך שייתן מרגוע לתינוק הנימול באמצעות אלחוש מקומי על ידי ספריי מיוחד וללא כאב, ואף להוריו, שיקבלו ממנו הדרכה מפורטת.

מומלץ לבקר באתר על מנת ליצור קשר עם מוהל רפואי מומלץ כמו אליעזר שוחט, וכן להתרשם ממכתבי התודה הרבים שקיבל מהורים, המעידים על יכולותיו, רגישותו ומקצועיותו.

דילוג לתוכן