מוהלים בתל אביב

בשעה טובה נולד לכם בן, ההתרגשות והשמחה גדולה ובין ההכנות והסידורים לבואו של התינוק הקטן הביתה, צריך גם להתחיל ולתכנן את ברית המילה של הילד וכחלק מכך גם להזמין מוהל.

כשזה נוגע למוהלים מומחים, ההמלצה היא לא לחכות עד הרגע האחרון בכדי להזמין מוהל ולעשות זאת כבר יום יומיים אחרי הלידה.

במידה ותחכו לרגע האחרון ותדחו את ההזמנה ליום החמישי או השישי לאחר הלידה, קיים סיכוי סביר שדווקא אותם מוהלים מומחים אשר עדיפים עליכם יהיו כבר תפוסים ולא יוכלו להציע לכם את שירותיהם, מה שיצמצם עבורכם את זכות הבחירה.

במידה ואתם מחפשים מוהל מקצועי ומנוסה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אליעזר שוחט – דור תשיעי למשפחת מוהלים מומחים, יהווה ככתובת עבורכם.

אליעזר שוחט מקפיד לבצע ברית מילה באופן רפואי ומקצועי ושם דגש הן על ההלכה והן על כללי הרפואה המתקדמת. אליעזר שוחט מקפיד על תנאים סטריליים במיוחד, כאשר הברית מתבצעת לעיני הנוכחים.

סטריליות ובטיחות
ברית מילה היא מצד אחד אירוע מרגש במיוחד עבור ההורים ומצד שני היא כרוכה בחרדות שונות של ההורים מעצם הפעולה. במידה והמוהל הנבחר נמנע על מוהלים מומחים מקצועיים ומנוסים כמו אליעזר שוחט, ההורים יוכלו להיות בראש שקט בידיעה שהברית תבוצע בתנאים הסטריליים הגבוהים ביותר ובמקצועיות ללא פשרות.

כשאתם כהורים יודעים שבחרתם במוהל הנכון, תוכלו להתמקד בהתרגשות של האירוע ולשכוח מהחרדות והפחדים, ובדיוק בגלל זה אליעזר שוחט יהיה המוהל המתאים ביותר עבורכם.

מידע נוסף

מזל טוב על התינוק החדש! אתם ודאי נרגשים ושמחים בעקבות הילדה שעברה חלק. יחד עם כל ההתרגשות, כעת יש עליכם לא מעט אחריות. אחד מהדברים שעליכם להתחיל לדאוג להם הוא קיום טקס ברית המילה. לא משנה איך ואיפה תבחרו לקיים את הטקס, עליכם למצוא מוהל בתל אביב הוא מוסמך ומיומן. אם אתם עוד מחפשים, תנו לנו לעזור לכם. אליעזר שוחט הוא מוהל בעל שנים רבות של ותק ועשרות אלפי לקוחות מרוצים שיגרום לטקס ברית המילה להיות מרגש ומצמרר.

מדוע נחוץ מוהל בתל אביב

כידוע, תל אביב היא לב ליבה של המרכז של ישראל. רוב הישראלים גרים במרחק של לפחות שעה נסיעה מתל רביב. לכן, אירועים מיוחדים שמאגדים מששפחה וחברים בכל הארץ, מין הראוי שיתקיימו בתל אביב. לאליעזר שוחט, שהוא מוהל בתל אביב, יש קליניקה ברמת החייל, ממש מול אסותא, בה הוא יכול לקיים טקס ברית. כמוכן, אם תרצו שהאירוע יתקיים בכל מקום אחר כמו באולם אירועים, בית כנסת או בבית- שוחט יבוא לכל מקום שתרצו על מנת לקיים את טקס הברית.

חשיבות טקס ברית מילה

ישנן סיבות רבות מדוע לקיים טקס ברית מילה על ידי מוהל בתל אביב. ראשית, היהדות. על פי התורה, אחד המצוות החשובות ביותר היא קיום טקס ברית מילה, "וביום השמיני ימול בשר ערלתו" (ויקרא י"ב). כלומר, ביום השמיני ללידתו של הבן, על הוריו לקיים עליו טקס ברית מילה. כמוכן, מחקרים רבים מראים שגבר ללא עורלה הוא בעל סיכויים נמוכים יותר לחלות בסרטן באזור איר המין, וכמוכן גם לאישה שלו לחלות בסרטן בשחלות וברחם. לכן, רבים שאינם יהודים בוחרים לקיים את הטקס לתינוקות שזה עתה נולדו.

מי הוא המוהל

ישנם מוהלים רבים באזור תל אביב והמרכז, אך מעטים הם בעלי ניסיון רב כמו אליעזר שוחט. שוחט שהוא דור תשיעי למוהלים, בעל ניסיון של 40 שנה בתחום, לקח חלק מעל 43,000 בריתות ומאה אחוז הורים מרוצים. אם אתם מחפשים חוויית טקס ברית מילה עוצמתית ומרגשת, אליעזר שוחט הוא המוהל בשבילכם!

אתם מצפים בימים הקרובים לילוד החדש שלכם! יחד עם כל השמחה וההתרגשות, זה לא סוד שהמון אחריות שלא הכרתם קודם נופלת עליכם. אחד מהדברים הראשונים שעליכם לדאוג להם הוא טקס ברית מילה לבנכם החדש. לא משנה באיזו מתכונת תרצו לבצע את הטקס, עליכם למצוא מוהל במרכז שיהיה מיומן ומוסמך. בשביל זה, אנחנו כאן בשביל לעזור לכם. אליעזר שוחט הוא מוהל שעובד כבר שנים בתחום ויודע אך להפוך טקס ברית מילה להיות מרגש, מצמרר ובלתי נשכח.

מדוע נחוץ מוהל במרכז

ישנן מספר סיבות מדוע אנשים מקיימים טקס ברית מילה על ידי מוהל במרכז. ראשית, היהדות. אחת המצוות החשובות בתורה היא "וביום השמיני ימול בשר ערלתו" (ויקרא י"ב). כלומר, ביום השמיני של התינוק שזה עתה נולד, יבצעו עליו טקס ברית מילה. כמוכן, מחקרים רבים מראים שגבר נימול בעל סיכויים נמוכים יותר לחלות בסרטן באזור איבר המין. נוסף על כך, האישה שתהיה עם גבר נימול, גם בעלת סיכויים נמוכים יותר לחלות בסרטן בשחלות וברחם. לכן, אנשים רבים אינם יהודים או חילוניים, בוחרים לבצע את טקס ברית המילה לתינוק שלהם.

מה עליכם להכין

כאשר התינוק נולד בבית החולים, מבצעים עליו מספר בדיקות שגרתיות שאחת מהן היא בדיקת כשירות לכך שאותו תינוק יוכל לעבור טקס ברית מילה, כך שאתם ההורים יכולים להיות בטוחים שהתינוק כשיר לכך. ברגע שאתם בוחרים לארגן טקס, זה לא משנה אם הוא מתקיים בבית כנסת, בבית או בקליניקה של מוהל במרכז, הכי חשוב שהטקס יתבצע כמו שצריך. על מנת שזה יקרה, אתם מוזמנים להסתכל באתר שלנו על רשימת הדברים שעליכם לארגן לפני הברית, כמו תרופות, טיטולים, מוצץ ועוד.

על המוהל

אליעזר שוחט הוא מוהל מוסמך ומיומן שישמח לעמוד כאן לשירותכם לכל בעיה ושאלה, וכמובן לבצע על תינוקכם טקס ברית מילה. שוחט הוא מוהל בעל ניסיון של 40 שנה, מעל 43,000 בריתות שנכח בהן, דור תשיעי למוהלים ומאה אחוז לקוחות מרוצים. כשמדובר בחוויית ברית מילה מרגשת על ידי מקצוען, שוחט הוא המוהל בשבילכם!

דילוג לתוכן