מוהל רופא

במהלך ההיריון עם קבלת הבשורה לגבי מין היילוד, במידה והתבשרתם שייוולד לכם בן זכר, כנראה שהתחלתם כבר לחשוש מטקס ברית המילה. כאשר המילה מתבצעת על ידי מוהל רופא אתם יכולים להסיר מלבכם כל דאגה. המוהל אליעזר שוחט, בן למשפחה של מוהלים, ערך כבר עשרות אלפי בריתות רפואיות מאז שהחל לעסוק במקצוע. שוחט מגיע עם ניסיון של שנים ושמח לחלוק עמכם, ההורים הנרגשים, מספר טיפים בנוגע לברית המילה של בנכם:

  1. מדובר בטקס חשוב בהיבט הדתי- אך טובתו הרפואית של היילוד חשובה לא פחות. ביצוע ברית המילה על ידי מוהל רופא היכול לעשות שימוש במאלחש וללא זריקה, תעמעם את הכאב עבור התינוק הקטן. המוהל הרפואי המיומן יוכל לתת מענה לכל צורך בנוגע לברית המילה עוד לפני הטקס- וכמובן במהלכו ולאחריו- ואתם תוכלו להיות שקטים ורגועים.
  2. מומלץ להלביש את התינוק בבגדים נעימים ורכים בזמן ביצוע הטקס. בעת עריכת המילה עצמה, אזור הברית נותר חשוף וכדאי שלתינוק יהיה חמים ונוח בבגדים שעוטפים את שאר חלקי גופו. אם זה חשוב לכם- תוכלו להחליף לו בגדים לחגיגיים יותר, לאחר המילה עצמה.
  3. כדאי לבקש מהמוהל הוראות מדויקות לגבי נהלי הטיפול בתינוק הנימול. המוהל אליעזר שוחט נותן להורים דף מודפס ועליו כל המידע שהם זקוקים לו, ועורך בדיקה רפואית לאחר ברית המילה. הטקס מתבצע ללא חבישת אזור הברית, מה שמאפשר נוחיות מרבית לנימול ואף מקל על ההורים בטיפול בו, בזמן החלפת החיתולים.

מוהל רופא

מומלץ ליצור קשר עם אליעזר שוחט מיד לאחר הלידה. עם כל כללי הדת ובאווירה נעימה, הטקס המרגש הזה יתבצע על ידי אדם הבקיא בכל ההיבטים הרפואיים של ברית המילה, איש מיומן ומסור לעבודתו, שאתם יכולים לסמוך עליו באמת.

Call Now Button דילוג לתוכן