מוהל - ברית מילה רפואי

במהלך ההיריון עם קבלת הבשורה לגבי מין היילוד, במידה והתבשרתם שייוולד לכם בן זכר, כנראה שהתחלתם כבר לחשוש מטקס ברית המילה. כאשר המילה מתבצעת על ידי מוהל רפואי אתם יכולים להסיר מלבכם כל דאגה. המוהל אליעזר שוחט, בן למשפחה של מוהלים, ערך כבר עשרות אלפי בריתות רפואיות מאז שהחל לעסוק במקצוע. שוחט מגיע עם ניסיון של שנים ושמח לחלוק עמכם, ההורים הנרגשים, מספר טיפים בנוגע לברית המילה של בנכם:

  1. מדובר בטקס חשוב בהיבט הדתי- אך טובתו הרפואית של היילוד חשובה לא פחות. ביצוע ברית המילה על ידי מוהל רפואי היכול לעשות שימוש במאלחש וללא זריקה, תעמעם את הכאב עבור התינוק הקטן. המוהל הרפואי המיומן יוכל לתת מענה לכל צורך בנוגע לברית המילה עוד לפני הטקס- וכמובן במהלכו ולאחריו- ואתם תוכלו להיות שקטים ורגועים.
  2. מומלץ להלביש את התינוק בבגדים נעימים ורכים בזמן ביצוע הטקס. בעת עריכת המילה עצמה, אזור הברית נותר חשוף וכדאי שלתינוק יהיה חמים ונוח בבגדים שעוטפים את שאר חלקי גופו. אם זה חשוב לכם- תוכלו להחליף לו בגדים לחגיגיים יותר, לאחר המילה עצמה.
  3. כדאי לבקש מהמוהל הוראות מדויקות לגבי נהלי הטיפול בתינוק הנימול. המוהל אליעזר שוחט נותן להורים דף מודפס ועליו כל המידע שהם זקוקים לו, ועורך בדיקה רפואית לאחר ברית המילה. הטקס מתבצע ללא חבישת אזור הברית, מה שמאפשר נוחיות מרבית לנימול ואף מקל על ההורים בטיפול בו, בזמן החלפת החיתולים.

מוהל רפואי

מומלץ ליצור קשר עם אליעזר שוחט מיד לאחר הלידה. עם כל כללי הדת ובאווירה נעימה, הטקס המרגש הזה יתבצע על ידי אדם הבקיא בכל ההיבטים הרפואיים של ברית המילה, איש מיומן ומסור לעבודתו, שאתם יכולים לסמוך עליו באמת.

תינוקכם החדש עתיד להגיח לעולם ומתוך כל הדברים שהראש שלכם עסוק, למצוא מוהל רפואי היא אחת המחשבות הטרודות ביותר שלכם. חשוב מאוד למען בריאות התינוק שהברית תתבצע באופן מושלם, וכן עליכם למצוא מוהל בעל ניסיון רב והמלצות רבות. אליעזר שוחט הוא מוהל מוסמך כבר ארבעים שנה ואתם יכולים להיות בטוחים ורגועים שהתינוק שלכם נמצא בידיים הנכונות.

חשיבות של מוהל רפואי

דבר ראשון, מדובר באחת המצוות הידועות והחשובות בתורה "וביום השמיני ימול בשר ערלתו" (ויקרא יב) ואם הילד יהודי, עדיף שיעבור ברית. כמובן, שבזכות ברית מילה אותו תינוק שיגדל להיות אדם מבוגר יוכל להשתלב יותר טוב בישראל בנוגע למציאת זוגיות. כמוכן, לברית מילה סגולות רפואיות. מחקרים מראים שגברים נימולים הם בעלי סיכוי נמוך יותר לחלות בסרטן באזור איבר המין, וכמוכן גם לנשים שלהם לחלות בסרטן הרחם או השחלות. ובכן, ברית על ידי מוהל רפואי כבר מזמן נחשבת לפעולה שגרתית, שמרבית היהודים בין אם מאמינים ובין אם לא מבצעים לבנם. בנוסף, רבים שאינם יהודים בוחרים בעקבות סיבות אלה למהול את בנם התינוק.

קצת על הברית

הברית מתרחשת ביום השמיני של התינוק, כולל היום שהוא נולד ויום הברית. גם אם היום השמיני יוצא יום שבת, יש לקיים את הברית. ישנם מספר פרמטרים שאותם בודקים על כשירותו של התינוק על מנת שיוכלו לעשות עליו ברית מילה, אך אל חשש, בבית החולים לאחר הלידה האחיות יעדכנו אתכם כך שזהו לא כאב ראש עליכם. כמוכן, תוכלו להסתכל האתר שלנו על רשימת הדברים שעליכם להביא ליום הברית, לדוגמא טיטולים, כרית, עגלת תינוק ועוד. הברית יכולה להתקיים בבית, בבית הכנסת או קליניקה של אליעזר שוחט שהוא מוהל רפואי.

אליעזר שוחט

ישנם המון מוהלים בארץ אך מעטים הם בעלי הניסיון והמלצות רבות כמו אליעזר שוחט. עם ארבעים שנות ניסיון, מעל 43,000 בריתות, דורות של אבות וסבים שנמהלו על ידי שוחט גורמים לו להיות מבין המוהלים המובילים בארץ. אם אתם רוצים שחווית הברית של בנכם תהיה חיובית ועוצמתית- אליעזר שוחט הוא המוהל שבילכם!פואי

דילוג לתוכן